PROJEKT A TISK LETÁKU – NA CO JE VHODNÉ PAMATOVAT?

Leták je jedním ze základních reklamních nástrojů, které jsou léta využívány jak velkými korporacemi, tak malými firmami. Společnosti mi zadávají projekty, které mají být přesným odrazem působení firmy, ale také nástrojem, který nejenže přitáhne pozornost zákazník, ale také ji udrží. Tisk letáku je základní záležitostí doprovázející spuštění jakéhokoli obchodu.   Efektivní a stylový leták Především…Continue reading PROJEKT A TISK LETÁKU – NA CO JE VHODNÉ PAMATOVAT?

Doplňky, které musí mít každá firma

Reklamní pomůcky budou užitečné v každé společnosti, jako praktické příslušenství, kancelářské vybavení nebo dárek. Jaké jsou nejoblíbenější obchodní pomůcky a proč byste je měli mít?   Firemní kuličkové pero – psací doplněk Pera s firemním potiskem jsou stále jednou z nejoblíbenějších firemních pomůcek. Pera mohou mít různé barvy a tvary, můžete také vytisknout nebo vyrýt…Continue reading Doplňky, které musí mít každá firma

tisk

Jak zadat profesionálnímu grafikovi grafické projekty pro firmy?

Aby każda wiadomość była skuteczna, powinna mieć jasno zdefiniowanego nadawcę i odbiorcę oraz język zrozumiały dla obu stron. W tej prostocie istnieje jednak wiele pułapek, które wpadają w ludzi, którzy nie doceniają znaczenia każdego z tych elementów. Są kluczem do zrozumienia intencji i wykorzystania proponowanej oferty. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, gdy zaangażowane są działania…Continue reading Jak zadat profesionálnímu grafikovi grafické projekty pro firmy?

Jsou reklamní letáky efektivní?

Mají reklamní letáky stále smysl v éře všudypřítomných internetových a sociálních médií? A je pravda, že čtečky elektronických knih nahradili knihy a online informační servisy klasické noviny? Ve skutečnosti papír má a bude mít obrovskou moc – jen musí být dobře používán. Leták – kdo ho potřebuje a proč? I přes vývoj virtuálního světa, skutečný…Continue reading Jsou reklamní letáky efektivní?