letak

Tisk akčních letáků-co o nich stojí za to vědět?

V dnešním světě je povzbuzení zákazníků k nákupu produktů nebo využívání těchto služeb klíčovým aspektem při provozování vlastního podnikání. Dobrou volbou bude tisk akčních letáků, pomocí kterých můžete předložit aktuální nabídku obchodu nebo podpořit a stručně představit nabízené služby.

Jak probíhá tisk akčních letáků?

K tisku akčních letáků se používá lithiový nebo digitální tisk. Typ závisí na velikosti a počtu listů určených pro akční letáky. Tyto typy letáků lze obvykle složit prostřednictvím:

  • šití – to umožní, aby se listy neviditelně spojily a reklamní noviny vypadaly úhledně,
  • lepení – je méně efektivní než šití, ale stejně dobře drží listy a vytváří odolné akční letáky,
  • skládání-někteří zákazníci dávají přednost skládání akčních letáků, kde mohou být stránky umístěny kdekoli bez nutnosti zachování pořadí

Jak lze rozlišit typy papíru pro tisk akčních letáků?

Existuje několik druhů papíru pro tisk akčních letáků, takže si můžete vytvořit takový, který bude dokonale odpovídat vaší činnosti. Lze rozlišit:

  • potahovaný papír – typ papíru, který je nejčastěji vybírán, pokud jde o akční letáky nebo různé typy letáků a časopisů. Existují dva typy potahovaného papíru: lesklý a matný. Matný papír se nejčastěji využívá v akčních letácích, které nabízejí v supermarketech a povlékaný papír s leskem je často vybrán pro letáky představující různé druhy služeb,
  • papír bez povlaku (ofset) – nejčastěji se vybírá pro psané akční letáky, protože nerozmazává inkoust. Je ideální pro pohlednice nebo vizitky, kde můžete umístit razítka.
  • papír kraftje to ideální volba pro tisk tašek, s logem společnosti. Je to skvělá reklama společnosti, stejně jako dobrá volba v rámci ekologie, protože tento papír může být recyklován.

Stojí za to tisknout akční letáky?

Cena akčních letáků závisí na jejich velikosti a množství. Nejčastěji se nabízejí letáky ve velikostech A5, A4 a A3. Není to příliš drahý produkt a může výrazně pomoci popularizovat nabízené produkty nebo služby. Tisk akčních letáků je dobré zadat levné internetové tiskárně, která se profesionálně zabývá tvorbou vhodné reklamy.

Akční letáky jsou často používaným marketingovým trikem, protože spotřebitelé rádi vidí nové produkty a propagační akce, které svou barevností vybízejí k nákupu nabízených produktů. Stojí za to začlenit do svého portfolia reklamní noviny nebo letáky, jelikož zákazníci, kteří si tento typ předmětů odnáší domů, šíří jeho popularitu tím, že i ostatní mají přístup k aktuální nabídce obchodu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *