Fototapeta-stojí za to si ji vybrat?

Fotografie jsou skvělým nositelem vzpomínek. Na speciálních akcích, rodinných setkáních a dalších důležitých událostech. Fototapeta je skvělým nápadem, jak trochu oživit scenérii. Poskytuje soudržnost, definuje téma a představuje prvek, díky němuž si událost určitě zapamatujeme. Vyplatí se ji vybrat? Pokud ano, kdy?

Proč je fototapeta na večírcích tak oblíbená?

Fototapety mají obrovskou „oblibu“ na nejrůznějších slavnostních akcích. Je řeč o svatbách, promocích, bálech a další podobných událostech. V takovém prostředí se zdá, že fototapeta dodává večírku více charakteru.

Každý chce mít fotografii na jedinečném pozadí. Mohou být vloženy do sociálních médií, zkopírovány na disk a odeslány hostům nebo vyvolány a umístěny do alba. Možností je spousta. Díky tomu, že pozadí fototapty úzce souvisí s událostí-jsme si jisti, že si každý bude pamatovat tuto jedinečnou událost.

Kde je fototapeta dobrý nápad a kdy je nejlepší se jí vyhnout?

Jak jsme již zmínili, fototapeta funguje dobře na nejrůznějších slavnostních akcích. Omezuje se však pouze na ně? Mohla by přece také vyniknout ve scenérii venkovní události nebo nějaké pravidelné oslavy – jako je rekonstrukce bitvy. Nemluvě o fotoateliéru, kde se velmi často můžete setkat alespoň s několika variantami stěny s pozadím.

A kdy je lepší se vyhnout fototapetám? Kromě událostí, kde by to bylo zkrátka nevhodné (například pohřeb), nás v podstatě nic neomezuje. Je to dáno tím, že pozadí fototapety může být libovolné a obsahovat např.

  • krajinu,
  • designovou grafiku,
  • fotografii nějakého místa (např. hradeb),
  • jednotnou barvu nebo nějaký vzor.

Pokud máme nějaké nápady na fototapetu, můžeme se vždy obrátit na tiskárnu. Bez problémů zhotoví výrobek podle naší vize.

Co například můžeme umístit na fototapetu?

Každá událost má poněkud jiný charakter. Například na plesech jsou velmi populární fototapety se stejným vzorem jako na slavnostní m předávání Oscarů. Svatby a veselky zase často květinové a „srdcové“ motivy. Kolik událostí, tolik nápadů. Inspiraci můžeme hledat na internetu při prohlížení různých druhů ukázek ze speciálních událostí.

Fototapeta je skvělým nápadem, jak oživit scenérie téměř každé události. Důvodem je možnost přizpůsobit pozadí charakteru akce. Inspiraci najdeme všude a omezovat nás bude jen kreativita. Jakmile se rozhodneme, stačí „se ozvat“ s tiskařskému studiu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *