Co jsou to archy papíru a jaké mají výhody?

Archy papíru jsou hladké, neskládané archy papíru, které slouží k realizaci různých druhů tisku. Díky nim je možný levný a rychlý tisk jednostranných a oboustranných materiálů. Můžete je použít mj. pro tisk letáků nebo plakátů. Jaké výhody a využití mají archy papíru?

Jaké jsou výhody archů papíru?

Mezi největší výhody těchto produktů patří:

  • nízké náklady na přípravu,
  • rychlost realizace díky použití digitálního tisku,
  • kvalitní grafika,
  • možnost umístit více projektů na jeden list,
  • možnost rychlého dodání zákazníkovi (arch papíru nepotřebujete čas na sušení).

Jaká jsou použití archů papíru?

Archy papíru  se obvykle používají k výrobě letáků, brožur a plakátů. Není to však jejich jediné použití. Můžete na nich zhotovit výrobky, jako jsou nástěnné kalendáře, plánovací kalendáře, vývěsky, stejně jako vlastní návrhy a dekorace. Výše uvedená možnost umístění různých projektů na jeden list poskytuje levnou a expresní implementaci. Kromě toho vám nic nebrání v přípravě nejrůznějších materiálů-reklamních, organizačních, dekorativních nebo informačních během jedné objednávky. Archy papíru jsou úsporným řešením, které zvládne i náročné projekty. Je to možné díky použití digitálního tisku. Umožňují také tisknout velké množství propagačních materiálů za nízkou cenu. To je dobrá volba, pokud společnost potřebuje tyto typy produktů co nejdříve. Vytváření kancelářských doplňků nevyžaduje mnoho úsilí. Díky archů papíru můžete vyrábět kvalitní předměty. Dalším jejich použitím je lepení firemních výrobků nebo označení pořadačů. Klient má možnost vybrat si z různých formátů – mezi nejoblíbenější patří A1+, A2+, B1 a B2. Archy se také liší podle typu papíru. Můžete se setkat s ofsetovým papírem, lepenkou nebo křídovým papírem. Zákazník přizpůsobí design svým představám s výběrem lesklého nebo matného papíru.

Stojí za to používat archy papíru?

Archy papíru mohou být použity k realizaci velkého počtu projektů, nejen těch nejoblíbenějších. Ačkoli se nejčastěji používají k výrobě letáků nebo brožur, stojí za to spoléhat se na další možnosti jejich použití. Tato forma tisku má mnoho výhod, mezi něž patří krátká dodací lhůta, přijatelná cena, univerzální použití, libovolné zpracování archu a široký výběr formátů a typů papíru.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *