plakát

REKLAMNÍ PLAKÁTY

Hlavním úkolem plakátů je zasáhnout co největšího okruh příjemců prostřednictvím správně postavené komunikace-reklamního sloganu nesoucího nebanální reklamní grafiku. Propagují se tak například umělecké aktivity: divadelní představení, filmové projekce, koncerty nebo sportovní akce.

 

Při navrhování reklamních plakátů se snažíme, aby konečný výsledek upoutal pozornost, vzbudil zájem potenciálního publika. Podle našeho názoru by reklamní plakáty měly být estetické, barevné a čitelné. A takové nabízíme i Vám!

 

Plakáty tiskneme ve vysoké kvalitě ofsetového tisku, což umožňuje velmi dobrou barevnou prezentaci. Plakáty jsou vyráběny technologií tisku odolného vůči UV záření, takže sluneční paprsky nezpůsobují vyblednutí barev. Tiskneme také černobílé plakáty.

 

Podle vašeho požadavku můžeme do projektu zahrnout povrch pro ruční plnění fixem. Tato forma slouží jako pozvánka na kulturní akce pořádané na různých místech v různých časech.

 

Nabízíme velký výběr formátů plakátů, hmotností papíru a atraktivní ceny v kombinaci s rychlými termíny realizace. Pokud nemáte vlastní projekt-doporučujeme využít profesionální pomoc našich designérů. Nabízíme vám podporu v celém procesu tvorby plakátu, od návrhu až po tisk. Jednotková cena tisku plakátu se snižuje s nárůstem výtisků, takže se neváhejte rozhodnout pro tisk ve větším měřítku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *